Nytt mode och present tips till Alla hjärtans dag

Nu är man ju taggad på en ny vecka. Det är ju lite olika hur jag känner för det här med nya veckor och tiden som bara rullar på.

Just nu vill jag bara fokusera framåt och på vart vi är på väg. Takdropp kärleken och att få lite sol på kinderna igen. Om en vecka är det Alla hjärtans dag.

[D på baksidan förra året ]

Blir på en nanosekund i den här känslan sugen på nya fräscha kläder. Vi har fått in så många fina ljusa plagg i butiken.

[Klänning [579kr]

En vid bralla och en ärmlös klänning. En naturvit oversize kavaj att använda öppen. Så snyggt till både den vida brallan och ett ljust linne under eller med en ljus tischa eller varför inte en skön vid kjol.

Vid bralla [ 698kr]
[En mjuk längre kofta med fickor [749kr]

Yes yes yes fram med det ljusa modet. In och hitta dina bästa plagg.

Killarna har fått sej en egen avdelning . Skjortor i två modeller av linne , brallor och mjukaste tischan . Allt i fina färger som är snygga ihop.

En bra present till Alla hjärtans dag också .

Välkommen in!

/Kram Victoria

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s