I går morse gjorde vi klart en del av inköpen för vårens inredning och trädgårdsdetaljer.

Sedan var det dags att hoppa på tåget och åka till huvudstaden.När vi fått våra rum på favohotellet Down Town Camper åkte vi hissen upp till hotellets tak. Här finns det ett magiskt spa.

Att först duscha av mej resdammet efter tågresan för att sedan sjunka ner i den varma poolen. Att insupa detta fantastiska ställe under bar himmel, helt underbart.



Sedan blev det middag på Gute. Förutom god mat så visade de sej att restaurangen också var en annorlunda inspirationskälla för inredning. Ett mysigt avslut på en lång och härlig dag.


I morse var det dags för hotellfrukost. Har förstås inte varit så mycket av den varan under det senaste åren. Down town camper levererade verkligen en grym frukost även denna gång.

Önskar er en skön söndag .

Vi har öppet butik och Cafe 12-16 idag.

Varmt välkommen!
/Kram Victoria