Ah,det är lite som dagen efter idag . På det där sköna after-work-viset. Känner mej bara bubblig av lycka och fylld av inspiration .

Vi har fått in ännu mer fint mode i butiken oxå.Kolla in den här .

Och den här .

Den nya omlottkjolen blev min personliga favorit tillsammans med den vita toppen med smock baktill och puffiga ärmar . Blev fin med den klassiska figursydda kavajen oxå.

När det gäller inredning så har jag spanat in stenlampan lite extra . Självklart så väljer man precis den ljuskälla som man gillar allra mest,men den här nya tycker jag är jättefin .

Vad har du för inredningsstil hemma? Gillar du rustik dov stil ,eller mer industriell recykling eller kanske ljust naturligt och fräscht ?

Oftast så mixar man och blandar vilt men det kan vara kul att tänka efter ibland . Vad gillar du allra mest och sen styra kosan åt det hållet sakta men säkert.

Ha en underbar torsdag vänner !
/ Kram Victoria