Gomorron på er vänner.Jag har precis pussat hejdå till min älskade Vilma som cyklat till skolan .

Hon är verkligen solstrålen i mitt liv. Så glad,kreativ och tokrolig och nu kan jag även lägga till klok och ordningsam .

Är så tacksam att jag fick vara mamma till just henne .
Ni som varit här ett tag vet ju att jag haft ett till barn, vår älskade Elsa som just idag skulle fyllt 23 . Nu är det två år sedan hon gick bort.

Känner att mitt band till Vilma är så djupt och starkt. En hel del gånger var Vilma med till akuten och fick tillsammans med oss uppleva många starka känslor och jobbiga stunder när Elsa var svårt sjuk.Trots att jag och flickornas pappa verkligen önskat och ansträngt oss hårt för att skonat henne . Kanske är det lite därför som jag upplever banden så starka .

Vet att Vilma ofta saknar och tänker på sin storasyster och på allt som hon hade önskat lära henne men inte hann. Även om Vilma saknar sin storasyster och jag saknar min äldsta dotter nåt oerhört så har vi varann och tillsammans har vi en skatt av många fina och roliga minnen med Elsa.

Vi mår bra jag och Vilma och idag är det en fin dag .

Det är härliga september hörni och dessutom är det helg. Det känns ändå bra .
Önskar er en mysig fredag.
/Kram Victoria
skickar en kram till er på denna dag. ni är otroliga
GillaGilla
Tack för den! Den värmde verkligen .❤️
/Kram Victoria
GillaGilla
Fina bilder på dina flickor💕
Önskar er en fin helg!
Kram
/Carina
GillaGilla
Tusen tack ! Det ska vi verkligen , detsamma till er!❤️
/Kram Victoria
GillaGilla