Hej på er! Efter en magisk helg så har nu en sprillans ny vecka tagit fart. Njuter till max av de mörka kvällarna och när de dessutom är varma så vill jag aldrig gå in.

Som i lördags då vi efter middagen gick ner till småbåtshamnen här i Holmsund . Vilma passade förstås på att bada . En mysig kväll som kommer att stanna kvar i minnet länge .

Packade upp massor av fina nyheter i butiken i helgen .

Älskar koraller ,har nog alltid gjort det och varje år blir det några fler till samlingen . I Victoria home har det kommit in flera finingar (fejk förstås ) .

Inredning som är inspirerad av naturen är hett. Gillar de här pinjekottarna också,blir fina att lägga några i en skål, eller piffa ett stilleben med, eller lägg kottar i en glasburk och stoppa ner en ljusslinga, det kommer jag att göra!

Ha en fin dag vänner .
/Kram Victoria