Om si så där fjorton dar är det dags för skolavslutningar och studentfiranden. Det är så härligt att vi får fira tillsammans igen och det är inget vi tar för givet nu för tiden.


Presenter till alla som fyller år,lärare och pedagoger finns i massor att välja bland i Victoria Home.

Godsaker i skafferiet, ljuslyktor, härliga vaser och om det är svårt att välja så erbjuder vi vårt presentkort på valfritt belopp. Vi slår gärna in och älskar att göra fina personliga paket.


Vi har laddat butiken med fina somriga klänningar och svalt dam. och herrmode av linne.


Det är lillördag idag och äntligen är fina Juni månad här, bara en sån sak. Här ska det firas vänner! Nåt riktigt gott till kaffet och en positiv anda.

Dagens blir den magiska toppen med singoalla, lång ärm och knappar. Omlottkjolen kan bäras högt mittimellan eller lågt.

Hoppas vi ses idag!
/Kram Victoria